
IP-відеокамера 2 Мп Provision-ISR I4-320IPSN-VF-V4 (2.8-12 мм) з вбудованим мікрофоном і відеоаналітикою для
4 968 ₴
- В наличии
- Код: 290168
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп с ИК; Матрица: 1/2.8" CMOS; Сжатие: H.264+/H.265/H.265+/H.264/MJPEG ; Объектив: f = 2.8-12 мм (угол обзора 100°-33°); Чувствительность: 0.006 Lux/F1.6, 0 Lux ИК; Запись: 1920x1080, 1280х720 - 25 к/с; Аудио: встроенный микрофон, аудио: 1/1; карта microSD до 256Гб. Функции: WDR (120дБ), 3D-DNR, BLC, день/ночь (ICR); ИК-подсветка до 40 м; IP67 ; DC 12 В / 7 Вт / PoE; 220.8x79.4x81.2 мм, 770 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, 1 вхід, 1 вихід |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Кіберзахист | Quantum IoT Nano agent by Check Point™ |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | S-Sight |
| Материал | алюміній, метал, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast, P2P |
| Методи захисту | антиін'єкція оболонки, моніторинг файлової системи, захист таблиці імпорту, цілісність керування потоком (CFI), динамічний захист пам'яті |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Наявність штучного інтелекту | Да |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 7 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | BLC, HLC, True WDR (120dB), ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 220.8 x 79.4 x 81.2 |
| Скорость записи | 25fps |
| Совместимость | ONVIF, P2P, SDK |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 550 |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Угол обзора по горизонтали | 100°-33° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8–12 |
| Функціональні особливості | вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вхід / вихід з регіону |
| Чутливість, Люкс | 0.006 |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/10000с |
Информация для заказа
- Цена: 4 968 ₴


