
IP-відеокамера 4 Мп Provision-ISR DV-340SRN-28 (2.8 мм) із вбудованим мікрофоном та відеоаналітикою для
5 642 ₴
- В наличии
- Код: 290170
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4 Мп RAINBOW IP видеокамера с LED подсветкой; Матрица: 1/3" CMOS; Сжатие: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Объектив: f=2.8 мм (угол обзора 99°); Чувствительность: 0.003 Люкс/F1.0 (AGC вкл), 0 Люкс с видимым светом; Запись: 4Мп - 25 к/с; Функции: true WDR, день/ночь(ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Цветная картинка 24/7. Встроенный микрофон, 1 аудиовход; Подсветка до 25 м; microSD до 256Гб; IP67; DC 12В/5.5Вт, PoE, 97х82.6 мм, 450 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, 1 вхід |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 25 |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | S-Sight |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast, P2P |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Наявність штучного інтелекту | Да |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 5.5 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | BLC, HLC, True WDR (120dB), ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 97 х 82.6 |
| Серия | Rainbow |
| Скорость записи | 25fps |
| Совместимость | ONVIF, P2P, SDK |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 460 |
| Технологии | RAINBOW |
| Тип корпуса | купол |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Угол обзора по горизонтали | 99° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вхід / вихід з регіону, кольорове зображення вночі |
| Чутливість, Люкс | 0.003 |
| Швидкість затвора | 1с ~ 1/100000с |
Информация для заказа
- Цена: 5 642 ₴


