
IP-відеокамера 2 Мп Provision-ISR I2-320IPSN-28-G-V2 (2.8 мм) з відеоаналітикою для системи відеоспостереження
3 299 ₴
- В наличии
- Код: 290161
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mп IP-видеокамера; Матрица: 1/2.8" CMOS; Сжатие: H.265 / H.264; Фиксированный объектив: f=2.8 мм (угол обзора 106°); Чувствительность: 0.005 лк/F1.6 (цвет), 0 лк с ИК; Запись: 2МП - 25к/с; Функции: видеоаналитика, DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; ИК-подсветка 20 м; IP67, DC 12В/3.5 Вт, PoE, 172.2 x 73.4 x 74.5 мм, 390г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265 |
| Кількість потоків | 2 |
| Лінійка продуктів | S-Sight |
| Материал | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTCP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Наявність штучного інтелекту | Да |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 5.4 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | BLC, HLC, DWDR, ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 172.2 x 73.4 x 74.5 |
| Скорость записи | 25fps |
| Совместимость | ONVIF, P2P, SDK |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 420 |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вхід / вихід з регіону |
| Цвет | Графит |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Швидкість затвора | 1/25с ~ 1/100000с |
Информация для заказа
- Цена: 3 299 ₴

