
IP-відеокамера 5 Мп Provision-ISR DMA-350IPSN-28-V4 (2.8 мм) антивандальна з вбудованим мікрофоном і
5 893 ₴
- В наличии
- Код: 290171
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп с ИК, антивандальная; Матрица: 1/2.7" CMOS; Сжатие: H.265+/H.264+/H.265/H.264/MJPEG; Объектив: f = 2.8 мм (угол обзора 108°); Чувствительность: 0.005 Lux/F1.6, 0 Lux ИК; Запись: 5 Мп - 20 к/с, 4Мп - 25 к/с; Аудио: встроенный микрофон, 1 аудиовход; карта SD до 256Гб. Функции: WDR (120дБ), 3D-DNR, BLC, день/ночь (ICR), антисаботаж; ИК-подсветка до 10 м; IK10; DC 12 В / 5 Вт / PoE; 110.4 x 62 мм, 410 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, 1 вхід |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Кіберзахист | Quantum IoT Nano agent by Check Point™ |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | S-Sight |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast, P2P |
| Методи захисту | антиін'єкція оболонки, моніторинг файлової системи, захист таблиці імпорту, цілісність керування потоком (CFI), динамічний захист пам'яті |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Наявність штучного інтелекту | Да |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | BLC, HLC, True WDR (120dB), ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри, мм | 110.4 х 62 |
| Скорость записи | 20fps |
| Совместимость | ONVIF, P2P, SDK |
| Струм споживання, мА | 300 |
| Тип корпуса | купол |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Угол обзора по горизонтали | 108° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | виявлення залишених / зниклих предметів, вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вхід / вихід з регіону, антивандальність |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Швидкість затвора | 1/2с ~ 1/100000с |
Информация для заказа
- Цена: 5 893 ₴

