
AHD-відеокамера вулична 2 Мп ATIS AAD-2MIRA-B2/2,8 (Audio) з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду в
1 974 ₴
- В наличии
- Код: 246917
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп AHD відеокамера з роз'ємом для підключення до мобільного реєстратора. Матриця: 1/3" CMOS; Роздільна здатність: 2Мп (1920х1080). Об'єктив: 2.8 мм; Функції: день/ніч (ICR), 2DDNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ-підсвічування 5-10 метрів. Вбудований мікрофон. Матеріал: метал, IP66, DC 12В, 69.5х56.3 мм, 280г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Питание | DC 12V |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, AWB, 3DNR |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +70 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 69.5х56.3 |
| Степень защиты | IP66 |
| Тип корпуса | купол |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип устройства | AHD відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 974 ₴


