
IP-відеокамера вулична 4 Мп ATIS ANVD-4MIRP-30W/2.8 Ultra з відеоаналітикою для системи IP-відеоспостереження
3 360 ₴
- В наличии
- Код: 179989
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеокамера з 1/3" CMOS матрицею. Роздільна здатність 4mpx (2560х1440) / 25fps. Світлочутливість 0.01Lux, 0Lux з ІЧ. ІЧ підсвічування 30м. Стиснення відео Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG. Фіксований об'єктив 2.8мм. Слот для microSD до 128ГБ. Живлення DC12V/PoE, споживання 4Вт. Захист IP67. Розміри 118х96мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Компресія відео | H.264, H.265, Ultra H.265 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, QoS, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, ARP, SSL, RTMP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Потужність споживання, Вт | 4 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 128 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 118 x 97 |
| Скорость записи | 25fps |
| Совместимость | ONVIF |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип корпуса | купол |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Угол обзора по вертикали | 52.2° |
| Угол обзора по горизонтали | 97° |
| Угол обзора по диагонали | 107.5° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, вторгнення в область |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
Информация для заказа
- Цена: 3 360 ₴




