
IP-відеокамера вулична 5 Мп ATIS ANW-5MIRP-20W/2.8 Pro-S для системи IP-відеонагляду
3 318 ₴
- В наличии
- Код: 201888
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеокамера з 1/2.7" CMOS сенсор SmartSens. Роздільна здатність 5 Мп (2888x1628)/30fps. Світлочутливість 0.01Lux, 0Lux з ІЧ. ІЧ-20м. Стиснення відео H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI/MJPEG. Фіксований об'єктив 2.8 мм. Функціонал: ONVIF, POI, WDR, BLC, детектор змін у кадрі. RJ-45(10/100M). Живлення DC 12 В / PoE. Захист IP67. Металічний корпус. Розміри 182 х 66 х 67.5 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+, AVI |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, UPnP, TCP/IP, HTTPS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1628) |
| Розміри, мм | 182 х 66 х 67.5 |
| Скорость записи | 30fps |
| Совместимость | ONVIF |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 900 |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
Информация для заказа
- Цена: 3 318 ₴



