
5 Мп відеокамера Provision-ISR I2-33K0AB-28 (2.8 мм) для системи відеонагляду
1 954 ₴
- В наличии
- Код: 302071
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп (2944x1656) аналогова відеокамера; Підтримка форматів: AHD / TVI / CVI / CVBS; Матриця: 1/2.5" CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 98°; Вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування: 20 м; Функції: Digital WDR, 2D-DNR, BLC, HLC; Корпус IP67; Живлення DC 12В; Розміри: 172.2*73.4*74.5 мм, 270 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Лінійка продуктів | Basic |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Питание | DC 12V |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2944x1656) AHD/TVI; 4 Мп (2560x1440) AHD/TVI/CVI; CVBS 700ТВЛ |
| Розміри, мм | 172.2*73.4*74.5 |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 200 |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Угол обзора по горизонтали | 98° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
Информация для заказа
- Цена: 1 954 ₴


