
IP-відеокамера 2 Мп Provision-ISR DH-320IPBN-28 (2.8 мм) з відеоаналітикою для системи відеонагляду
2 553 ₴
- В наличии
- Код: 302064
+380 (50) 512-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mп IP-відеокамера з гібридним світлодіодним підсвічуванням; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265+/ H.264+ / H.265 / H.264; Фіксований об'єктив: f= 2.8 мм (кут огляду 93°); Підсвічування: ІЧ 20 м, білий LED 20 м; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; IP67, DC 12В/4.5 Вт, PoE, Ø97x82.6 мм, 240 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile S |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Лінійка продуктів | B-Sight |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, DHCP, NTP, UDP, RTSP, IPv4/IPv6, TCP/IP, RTMP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 4.5 |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, DWDR, AWB, 3DNR, ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | Ø97x82.6 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
| Совместимость | ONVIF, P2P |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 300 |
| Тип корпуса | купол |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Угол обзора по горизонтали | 93° |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | вторгнення в область, захист периметру, визначення цільових типів (людина) |
| Чутливість, Люкс | 0.046 |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/100000с |
Информация для заказа
- Цена: 2 553 ₴
